Kim jesteśmy

Dziś jesteśmy renomowanym dostawcą systemów DMS (Dealer Management System) na rynku informatycznym. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla dealerów samochodowych i branży motoryzacyjnej. Systemy DMS są zaprojektowane w celu zoptymalizowania operacji handlowych, finansowych i logistycznych w firmach zajmujących się sprzedażą oraz serwisem pojazdów. Oferujemy narzędzia do zarządzania magazynem, rejestrowania transakcji sprzedaży i serwisu, a także śledzenia stanów magazynowych i komunikacji z klientami.

Wieloletnie doświadczenie oraz bogata wiedza branżowa pozwala nam być tam gdzie potrzeba rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta, niezależnie od rozmiaru firmy. Idealnie sprawdzamy się jeśli potrzeba zintegrować nasze rozwiązania z systemami zewnętrznymi, czy to producenta, czy dystrybutora. Również posiadamy wiele integracji z wieloma systemami księgowymi.

Jesteśmy znani z profesjonalnego wsparcia technicznego i regularnych aktualizacji oprogramowania, zapewniając klientom nieustanne dostosowywanie się do zmieniających się trendów rynkowych i regulacji przemysłowych.

Dzięki zaawansowanym narzędziom Fast Data, firmy działające w branży motoryzacyjnej mogą usprawnić swoje procesy, zwiększyć efektywność i zapewnić lepszą obsługę klientów.

Historia firmy

Firma Fast Data, została założona w 1996 roku przez Pana Piotra Jurago. W 2005 roku przekształciła się w Fast Data Sp. z o.o.. Od samego początku naszej działalności, skupiliśmy się na dostarczaniu rozwiązań informatycznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Nasza firma zyskała uznanie jako jeden z dziesięciu czołowych dystrybutorów systemu Symfonia (wówczas jeszcze firmy Altkom Matrix) w Polsce w 1998 roku. Czytaj więcej…