Korzyści ze zastosowania FLEX.DMS

  • Oferowany produkt jest w pełni polskim rozwiązaniem, dokładnie dopasowanym do specyficznych potrzeb i realiów polskiego rynku. Nasze oprogramowanie jest ciągle rozwijane i dostosowywane do zmieniających się warunków i przepisów prawa obowiązujących w Polsce. Zapewniamy, że również w przyszłości będziemy dbać o pełne spełnianie wszelkich ustaw i nowelizacji, aby nasze rozwiązanie, FLEX.DMS, pozostawało w zgodzie z aktualnymi wymaganiami polskiego prawa.
  • Oprogramowanie FLEX.DMS jest tworzone w sposób pozwalający na dopasowanie do specyficznych potrzeb i wymagań klienta. Każde okno jego wygląd i to co pokazuje są konfigurowane pod konkretnego klienta, a nawet wg potrzeb konkretnego pracownika.
  • FLEX.DMS pozwala na zintegrowaną wysyłkę wiadomości np. SMS do klientów, na różnym etapie pracy.
  • Sposób prezentacji danych w aplikacji FLEX.DMS umożliwia szybkie i łatwe odnajdywanie niezbędnych informacji, płynne poruszanie się pomiędzy oknami oraz tworzenie odpowiednich filtrów i widoków. Znalezienie pojazdu czy maszyny w wymarzonej konfiguracji, którego klient poszukuje, staje się niezwykle proste.
  • FLEX.DMS daje możliwość połączenia z systemem różnych rodzajów wykorzystywanych w pracy dokumentów, takich jak umowy, zamówienia. Pozwala to na zautomatyzowanie i przyspieszenie procesu obsługi, oraz ułatwienia przyszłej analizy.

Integracje z innymi systemami lub programami.

Flex.DMS może współpracować z wieloma innymi programami w firmie lub zewnętrznymi systemami, m. in:

  • System FLEX.DMS posiada istniejące integracje z wieloma systemami księgowymi, jak np. Symfonia, Optima, Enova, Tema, TOP itp. Powyższe integracje oparte są na innowacyjnym systemie integracji księgowości XXDK, który umożliwia elastyczne dostosowanie sposobu dekretowania dokumentów handlowych oraz magazynowych.
  • Zdolność do integracji jest kluczowym aspektem naszej działalności. Jako dostawcy systemów DMS, CRM i innych, zintegrowaliśmy się z dziesiątkami różnych systemów, umożliwiając automatyczną wymianę danych, często w czasie rzeczywistym.