Wykorzystujemy Flutter – Nowoczesne Narzędzie do Tworzenia Aplikacji Mobilnych

Czym jest Flutter?
Flutter to innowacyjny framework open-source stworzony przez Google, który umożliwia tworzenie natywnych aplikacji na systemy Android, IOS, Windows, Linux oraz WEB z jednego kodu źródłowego. Oferuje bogaty zestaw narzędzi oraz bibliotek do budowania wydajnych i atrakcyjnych wizualnie aplikacji.

Korzyści dla nas i naszych Klientów:

  1. Szybszy Rozwój: Jeden kod źródłowy na wszystkie systemy, co przyspiesza prace i ułatwia wprowadzanie nowych funkcjonalności.
  2. Redukcja Kosztów: Mniej czasu i zasobów potrzebnych na rozwój i utrzymanie kodu na różne platformy przekłada się na znaczne oszczędności.
  3. Wysoka Wydajność: Aplikacje działające płynnie i szybko, co zapewni lepsze doświadczenie użytkownikom mDMS, naszej nowej aplikacji mobilnej Dealer Management System.
  4. Łatwe Programowanie: Funkcja Hot Reload umożliwia szybsze sprawdzanie wprowadzanych poprawek i funkcji, co zwiększa responsywność zespołu programistów.

Wykorzystanie Fluttera pozwoli Fast Data na efektywniejsze i bardziej ekonomiczne tworzenie aplikacji, co wzmocni naszą pozycję na rynku i zapewni lepsze wsparcie dla warsztatów oraz dealerów samochodowych.